Однотрубна система опалення приватного будинку

Проблема вибору системи опалення в приватному будинку стоїть досить гостро, особливо якщо справа стосується великих просторів. Звичайно, всім хочеться встановити економічну, високоефективну і зручну систему, придбання та встановлення якої складуть мінімум витрат.

Основні критерії вибору газового котла

З яких матеріалів виготовляють котли

Тут головне - доцільність. У традиційних настінних котлах основний матеріал теплообмінника - мідь (мова не йде про конденсаційнe технікe). І хоч сама мідь не надто дешевий матеріал, очевидні ї переваги - висока теплопередача, компактність, мала вага і хороша ціна за рахунок невеликої матеріаломісткості в порівнянні з чавуном і нержавійкою.

Все, що стосується опалення, завжди викликає безліч суперечок і додаткових питань. Це відбувається тому, що кількість різних варіантів теплоносіїв і приладів зростає з кожним роком, і всі вони по-своєму цікаві і примітні.

Однак прихильність до традиційності ніколи ще не підводила. А що може бути надійніше, ніж стара і добра мідь, яка здавна славиться легкістю в обробці і теплопровідними якостями.

байпас в системі опалення

Красиво обробити будинок, купити вишукані меблі - здорово, але цього мало для створення справжнього комфорту. Найважливіше, як то кажуть, погода в домі, а точніше - мікроклімат. Приємна вологість, відсутність задушливої ​​спеки або, навпаки, холоду роблять житло затишним і чудовим.

бойлер непрямого нагріву

Бойлер непрямого нагріву - водонагрівач, основна функціональна особливість якого пов'язана з постійною і одночасною подачею гарячої води в приміщеннях промислового або житлового типу. Основна перевага використання таких систем можна наочно відчути на такому простому прикладі. Ви вирішили в будинку помити посуд, а Ваш чоловік - піти в душ.

газове опалення приватного будинку

Що таке монтаж опалення «під ключ»

Створення будь-якої системи опалення в будинку (в т.ч. газового опалення) включає в себе кілька етапів:
- розробка проекту, включаючи техніко-економічне обґрунтування обраних конструктивних і технічних рішень;

Опалення в будинку

Сьогодні ми хочемо розповісти реальні приклади того, як можна зменшити витрати на газ, електрику або інше тепло, яке необхідне для опалення будинку, дачі, квартири або приміщення різного призначення. Якщо у вас є вже готовий будинок - щомісячні платежі можна зменшити на 10 - 30%, а в деяких випадках ще більше.

Помилки котлів Baxi

Котли Baxi прийшли до нас з Італії. Вони відрізняються сучасним дизайном, багатофункціональністю, а також майже досконалою автоматикою. Їх широко використовують як в приватних будинках, так і на виробничих підприємствах.

Існує кілька факторів, що впливають на хімічний склад води кардинальним чином.

По-перше, є так звані фактори постійного порядку.

У різних місцях вода в водопровід надходить з різних джерел. В якихось містах вода подається з артезіанських свердловин, в інших - вода забирається з відкритих річок, водойм, як у Львові тощо.

Сторінка 1 із 2

Монтаж систем опалення "Під ключ" у Львові та Львівській області
тел.: +38 098 19 19 257
e-mail: opalennya.lv@gmail.com
Copyright © 2021. Усі права захищені