Скільки коштує газове опалення приватного будинку "під ключ"

газове опалення приватного будинку

Що таке монтаж опалення «під ключ»

Створення будь-якої системи опалення в будинку (в т.ч. газового опалення) включає в себе кілька етапів:
- розробка проекту, включаючи техніко-економічне обґрунтування обраних конструктивних і технічних рішень;


- підбір необхідного обладнання (котлів опалення, труб, радіаторів);
- монтажні роботи (установка котла, прокладка комунікацій, підключення автоматики і т.д.);
- пусконалагоджувальні роботи і введення системи в експлуатацію.

Монтаж «під ключ» - це виконання одним підрядником усіх етапів створення системи опалення, від проектування до пусконалагоджування. Одна з головних переваг, за якою більшість клієнтів замовляють газове опалення приватного будинку «під ключ» - ціна. Але крім ціни, важливим аспектом комплексного створення системи опалення є її високі якісні характеристики. Вже на початковій стадії проектування і складання розрахунків підрядник детально опрацьовує всі нюанси монтажу і потім реалізує їх на практиці. Один підрядник на об'єкті - це і підвищена відповідальність, адже саме він відповідає за кінцевий результат. При роботі над створенням системи опалення декількома підрядниками відповідальність між ними «розмивається»,а вину за можливі прорахунки кожен намагається перекласти на плечі іншого (монтажники - на проектувальників і навпаки).

З чого складається ціна газового опалення «під ключ»

У формуванні ціни газового опалення приватного будинку «під ключ» основною статтею витрат є вартість опалювального обладнання, матеріалів і комплектуючих.

Скільки коштує газове опалення приватного будинку «під ключ»

Вартість різних моделей газових котлів залежить від теплової потужності, типу (одноконтурний або двоконтурний), обраного бренду, функціональних особливостей та ін. Підсумкова вартість устаткування і матеріалів залежить також від обраного типу труб (метал, металопластик) та радіаторів (алюмінієві, сталеві, чавунні, біметалеві).

Друга за величиною витрат стаття - вартість монтажних робіт. При замовленні газового опалення приватного будинку «під ключ» загальна вартість проекту і його реалізації часто виявляється нижче, ніж замовлення окремих етапів робіт. Підрядник за рахунок раціонального використання власних ресурсів надає клієнтам знижки на певні види робіт. Наприклад, при замовленні опалення «під ключ» клієнт може отримати знижку на проектування.
Замовляючи газове опалення приватного будинку «під ключ» у нас , ви отримуєте якісний результат за оптимальною ціною, забезпечуючи довгу і ефективну роботу однієї з найважливіших інженерних систем житлового будинку.

Монтаж систем опалення "Під ключ" у Львові та Львівській області
тел.: +38 098 19 19 257
e-mail: opalennya.lv@gmail.com
Copyright © 2021. Усі права захищені