Монтаж систем водопостачання - це відповідальний процес, який вимагає великого професіоналізму і досвіду виконавця. Тому, не маючи належної кваліфікації, самостійно виконувати дані роботи просто неприпустимо. Система повинна бути спроектована таким чином, щоб у всіх точках споживання забезпечувався необхідний напір і витрата, а також не виникало вібрацій і шумів при роботі. Монтаж внутрішніх систем водопостачання необхідно проводити з дотриманням всіх діючих будівельних норм і вимог до даного виду робіт від виробників матеріалів, щоб в подальшому уникнути протікання. Гарантувати довгу і безперебійну роботу можна тільки за умови, що проектування і установка були виконані фахівцями, що мають достатній досвід і кваліфікацію.

Шукаєте перевірену компанію, яка здійснить монтаж водопостачання у Львові та області? До Ваших послуг наша компанія! Ми працюємо більше 5-ти років і за цей час здобули репутацію надійного виконавця, якому можна довірити виконання інженерних проектів будь-якої складності. Наша фірма використовує сучасне автоматизоване проектування, закордонне обладнання та інструменти. Завдяки цьому ми гарантуємо високу якість і максимальну оперативність.

Етапи установки систем водопостачання

Процес монтажу проходить в кілька етапів, це:

  • Розробка проекту. Перед проведенням будівельно-монтажних робіт наші фахівці виконують проектування. Це необхідно для визначення розташування та прокладки всіх конструктивних елементів.
  • Підготовчі роботи. На даному етапі здійснюється підготовка, комплектація об'єкта усіма необхідними матеріалами та обладнанням, видаються завдання по суміжних розділах (загально-будівельні роботи, електрики і т.п.). Це дозволяє виконати наступний пункт в короткий термін.
  • Установка системи водопостачання. Виконується: прокладання трубопроводів, їх утеплення, встановлення запірно-регулюючої арматури. Далі виконується монтаж різного обладнання (сантехнічного, фільтрувального, нагрівального і т.д.).

Ми - одна з небагатьох компаній у Львові, яка пропонує вигідну для клієнтів вартість на послуги з монтажу водопостачання. Доступна цінова політика зумовлена тим, що у нас власні бригади фахівців, завдяки чому нам не потрібно звертатися в посередницькі організації.

Монтаж систем опалення "Під ключ" у Львові та Львівській області
тел.: +38 098 19 19 257
e-mail: opalennya.lv@gmail.com
Copyright © 2021. Усі права захищені