Технологія алмазного буріння стін дозволяє працювати з монолітними спорудами, побудованими із залізобетонних і армованих блоків. За допомогою спеціального обладнання можна всього за кілька годин просвердлити в перегородках акуратні отвори необхідної глибини і діаметру. Жоден інший метод не може дати таких результатів. У нашій компанії ви можете замовити послугу буріння стін професійними інструментами. Ми виїжджаємо на об'єкти у Львові і області вдень і вночі.

Де необхідне алмазне свердління?

Ця технологія є найшвидшим і економічним способом створення отворів. За допомогою спеціалізованих установок можна формувати канали для прокладки інженерних комунікацій в стінах з будь-якого матеріалу. Максимальний діаметр отворів може досягати 500 мм, а глибина - 500 см. Це дозволяє вирішити проблему створення великих ходів, в які помістяться водопровідні, каналізаційні та газові труби.

Переваги методу

  • Оперативне виконання завдань. Бури обертаються зі швидкістю від 2 до 6 см / хв. Залежно від складності та обсягу робіт установки справляються із завданням від декількох годин до всього декількох хвилин.
  • Незначні вібрації. Інструмент видаляє частини стіни без ударної дії, завдяки чому повністю виключена поява тріщин і відколів. При цьому рівень вібрацій не перевищує 2,5 м / см².
  • Гранична точність. Буріння стін алмазною коронкою дозволяє створювати отвори з ідеально рівними краями. Устаткування зачіпає тільки конкретну область, де потрібно створити комунікаційну шахту. Суміжні будівельні конструкції не піддаються впливам, за рахунок чого зберігають свою міцність.
  • Низький рівень шуму. Роботи можна виконувати навіть вночі. В процесі буріння встановлення не видають гучних звуків, що перевищують допустимий рівень в 80 дБ.

Професійне обладнання

В процесі буріння стін алмазною коронкою ми застосовуємо конкретні типи інструментів, які підбираємо з урахуванням особливостей будівлі і складності робіт. Також ми використовуємо спеціальні насадки-бури циліндричної форми різних діаметрів. З їх допомогою можна створювати різні отвори під будь-які інженерні комунікації як в житлових будинках, так і в виробничих цехах і на будівельних майданчиках. Багато установок забезпечуються системами охолодження і насосами для видалення відпрацьованих матеріалів. Це дозволяє нам здавати чисті об'єкти, які повністю готові до наступних робіт.

Монтаж систем опалення "Під ключ" у Львові та Львівській області
тел.: +38 098 19 19 257
e-mail: opalennya.lv@gmail.com
Copyright © 2021. Усі права захищені