Правильна припливно-витяжна вентсистеми включає ряд інженерно-технічних робіт. Виконує монтаж навчений персонал, який використовує не тільки навички, але і профільне обладнання.

Стандартні місця установки

Компактними вентпристроями є рекуператори, що відповідають за подачу свіжих повітряних мас. Відпрацьовані потоки виводяться з приміщення, що обслуговується за заздалегідь передбаченою схемою.
Рекуператори поділяються на перехресні і реверсивні. У перших пристроях потоки поділяються і направляються в одну сторону. Другі відрізняються тим, що втягують потоки з вулиці і створюють різноспрямовані шляхи.
Конструктивні відмінності визначають функціонал, рівень продуктивності, ефективність. Відрізняються вентприботи і технологією монтажу. Для пристроїв перехресного класу пробурюють два отвори, а для реверсивних - досить одного.

Фахівці нашої компанії використовують новітні технології буріння, які дозволяють встановлювати пристрої і після чистового ремонту. Перед тим, як проводити роботи, професіонали вивчають місце установки і в залежності від обраної моделі проводять комплекс робіт.

Користувач зможе гнучко використовувати вентприбор, якщо він встановлений у відповідності з усіма рекомендаціями. Інженери компанії з мінімальними витратами часу проводять монтажні роботи. Монтувати нові установки можна як взимку, так і влітку. Головне, що немає необхідності вдаватися до висотних робіт.

Види рекуператорів і подальші місця їх установки

Залежно від точки установки ділять рекуператори на:

  • підлогові;
  • стельові;
  • настінні.

Після правильної установки не виникає перешкод в їх обслуговуванні. Рекуператор, на відміну від центральної вентсистеми, обслуговує не всю будівлю, а тільки одну кімнату. При цьому, ергономічність і надійність пристрою залишаються його незмінними перевагами.

  • Настінні рекуператори - частий вибір. Фахівці нашої компанії провели багаторазовий монтаж таких рекуператорів як у власних будинках, так і в офісах. Встановлюється прилад у верхній частині стіни, економлячи при цьому корисний простір.
  • Підлогові рекуператори зустрічаються не так рідко. Вони дозволяють організувати здоровий клімат в великих кімнатах. Встановлюють в переговорних кімнатах, просторих офісах, конферец-залах, в холах.
  • Стельові рекуператори - стандартний варіант. Можна порівняти з кондиціонерами, але рекуператор відповідає не тільки за подачу свіжих повітряних мас. Економне розміщення ближче до потоку не менше затребуване, ніж настінний варіант.

При установці рекуператорів професіонали нашої компанії не тільки вибирають підходящий простір, а й дбають про те, щоб забезпечити безпроблемний доступ для сервісного обслуговування.

Монтаж систем опалення "Під ключ" у Львові та Львівській області
тел.: +38 098 19 19 257
e-mail: opalennya.lv@gmail.com
Copyright © 2021. Усі права захищені